Integro DOS (Integrované účetnictví)

Integro MS Dos

Program nabízíme od roku 1991. Program je stále mezi uživateli. Program běží na 64-bit Windows, má Windows tiskovou podporu a exporty do xml formátů pro potřeby DPH, CSSZ, atp.

Vhodnost nasazení programu

Mezi uživatelé patří firmy, rozpočtové a příspěvkové organizace, sdružení a hnutí. Počet zaměstnanců zpracovávaných v modulu MZDY je do 1 do 600. Uživatelé spadají do nejrůznějších oborů a činností – obchodní, výrobní, stavební, tělovýchovné, zdravotnictví,…

Verze programu

Monoverze, síťová (obvykle 3-10 stanic), víceuživatelská, středisková (samostatné střediska s přenosem dat do centra). Lze zakoupit libovolný modul a postupně dokupovat další.

Individuální programové úpravy

Na přání uživatelů provádíme individuální programové úpravy. Vytvořili jsme například programy : Finanční nabídka – odkup ojetých aut, Výroba krmných směsí, Kavárna a kuchyně, Fakturace a evidence Autodopravy.

Největší přednost

Program vyniká oproti ostatním produktům jednoduchým a rychlým způsobem pořízení dat, účetním pojetím, přehledností a automatickým zpracováním. Provádíme individuální programové úpravy pro potřeby uživatelů.

Testy v odborných časopisech

Program byl od roku 1991 několikrát testování v odborných časopisech

Cena programu

Cena se určuje podle zakoupených modulů, počtu stanic v síti, počtu zaměstnanců – kde rozlišujeme cenu do 30-ti, do 100, nad 100 zaměstnanců.